05/10/2024
Reklama Aktualności

OFERTA PRACY – Sprzedawca w TROPS S.A.

Masz doświadczenie w pracy jako sprzedawca? Centrum Budowlane TROPS S.A. szuka osób chętnych do pracy na tym stanowisku. Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pakiet medyczny LUXMED, „wczasy pod gruszą”.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • bieżąca obsługa sprzedażową klientów hurtowni,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów dystrybucyjnych,
  • monitorowanie rynku hurtowni i sklepów z artykułami budowlanymi,
  • obsługa kasy fiskalnej, kasy gotówkowej i terminala płatniczego,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • sporządzanie planów, analiz i raportów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży budowlanej),
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,
  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność, dyspozycyjność,
  • wytrwałość w dążeniu do realizacji celów,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od ponad 30 lat,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • systemy motywacyjne pozapłacowe,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • wsparcie przełożonego w realizacji celów,
  • awans w strukturze firmy.

Dokumenty aplikacyjne zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: kadry@trops.pl do dnia 31.10.2024. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z firmą „Trops”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *